• Register
Skuteczność

Skuteczność

Reklama na/w autobusach ZTM Gdańsk i ZKM Gdynia to początek nowego rozdziału komunikacji na Pomorzu w Trójmieście i okolicy. W przypadku wejścia w życie zmiany przepisów zakazujących lub ograniczających ekspozycje reklam na środkach komunikacji miejskiej, umowa ulega rozwiązaniu za pisemnym wypowiedzeniem w terminie 7 dni od doręczenia wypowiedzenia Najemcy bez prawa Najemcy do odszkodowania.

 

Kurde,przyjeżdżasz jako turysta do Wrocławia, wsiadasz do autobusu komunikacji miejskiej i widzisz taki komunikat. Czynsz przysługujący MZK ulega odpowiedniemu zmniejszeniu z tytułu skrócenia okresu ekspozycji reklamy z przyczyn określonych w ust. Reklama na ekranach LED Katowice , który może decydować wyborze reklamy tranzytowej jest to, że reklama ta ma wysoki potencjał.

 

W przypadku kolizji, gdy reklama zostanie uszkodzona i Najemca nie wyrazi woli przeniesienia reklamy na inny pojazd albo jej odnowienia, umowa ulega rozwiązaniu za zgodą Stron umowy. Powierz nam kwestie zdobywania klientów, promocji marki bądź eventów i przekonaj się skuteczności reklamy w środkach transportu miejskiego.

 

Reklama nie może naruszać obowiązujących przepisów w RP, a w szczególności stanowić naruszenia dóbr osobistych, czynu nieuczciwej konkurencji, a także ze względu na treść lub formę godzić w dobre obyczaje. Przestrzeń autobusu stwarza wiele możliwość, można połączyć tradycyjne formy komunikacji wizualnej z nowoczesnymi metodami wzmacniającymi siłę oddziaływania reklamy.

 

Usługa reklamy w środkach komunikacji miejskiej realizowana jest poprzez emisję spotów reklamowych na monitorach liquid crystal display zamontowanych w autobusach. Nasza reklama posiada sprecyzowany obszar na którym dociera do odbiorców i jest świetnym narzędziem w przypadku kampanii lokalnych.

 

I tym sposobem dobrnęliśmy do stanu obecnego, kiedy to reklama stoi nam przed oczami kiedy korzystamy z umywalki czy pisuaru, a po wejściu do kabiny widzimy ją niezależnie od sposobu korzystania z niej - nad spłuczką lub wprost przed oczami, kiedy usiądziemy na sedesie.

 

Skorzystaj z nowoczesnej formy promocji jaką jest reklama w autobusach komunikacji miejskiej KZK GOP, MPK, PKM, ZTM, MZK, ZKM. Przykładowo w jednym autobusie reklama typowo wyświetlana jest mniej więcej co 10 minut, czyli 6 razy w ciągu godziny, czyli ponad 100 razy w ciągu doby - dla spotu długości 15s jest to nawet pół godziny emisji na 1 monitorze!

 

Dynamiczna reklama nie pozostanie nie zauważona i bez wątpienia zwraca uwagę pośród tradycyjnych statycznych nośników reklamowych. Wynajem powierzchni reklamowej w komunikacji miejskiej ma kluczowe znaczenie dla promocji produktu i wzmocnienia pozycji marki na rynku.