• Register
pożyczki

pożyczki

Niemal każdego dnia jesteśmy tak przepracowani w robocie i gospodarstwie domowym, że coraz trudniej znaleźć nam czas na realizowanie jakichkolwiek formalności urzędowych. Dlatego bardzo mocno wyróżniamy takie propozycje, które wymagają od nas minimum zaangażowania. Im mniej trudności i czasu będzie to od nas wymagało, tym chętniej zgodzimy się skorzystać z przedstawionej usługi, pożyczki

Nowym dużym ewenementem na rynku usług finansowych jest pożyczka na smsa. Jest to pożyczka możliwa dla każdego, kto ukończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest standardowo 70 lat. Ważnym kryterium niezbędnym do spełnienia jest brak złej historii kredytowej. Podanie o taką pożyczkę składa się w prawdziwie szleńczym tempie - musimy wysłać smsa pod konkretny numer. W treści sms umieszczamy imię i nazwisko, nasz adres i wielkość pożyczki. Przeważnie w czasie 48 godzin skontaktuje się z nami konsultant i udzieli wszystkich potrzebnych informacji związanych z pożyczką.
Szybkość i bezproblemowość w udzieleniu pożyczki wiążą się z ekspresowymi procedurami potwierdzania naszych danych.

Jeśli pozytywnie je zaliczymy, gotówkę możemy uzyskać jeszcze w tym samym dniu. Na czym owe procedury polegają? Może to być weryfikacja poprzez rachunek bankowy. Przekazujemy ze swojego konta na wskazany rachunek minimalną kwotę pieniędzy, na przykład złotówkę. W ten sposób potwierdza się, czy dane zamieszczone we wniosku pokrywają się z danymi właściciela rachunku bankowego. W tym momencie możemy liczyć na bardzo szybkie przelanie pożyczki na rachunek. Zupełnie innym sposobem może być dostarczenie faksem lub mailem kserokopii dwóch dokumentów tożsamości z fotografią i wyciągu z rachunku bankowego. Jeśli sprawdzenie tożsamości jest wystarczającym warunkiem, gotówka może zostać nam udzielona nawet w przeciągu czasu liczonego w minutach od przesłania wniosku. Procedury weryfikacji przechodzi się tylko raz, jeśli więc kolejny raz będziemy chcieli pożyczyć pieniądze w tej samej firmie, starczy tylko następny wniosek.

Pożyczka przez sms może być uzyskana nawet przed zawarciem umowy. Gotówkę dostaniemy wyłącznie na podstawie procedury sprawdzonej tożsamości, a stosowne dokumenty do podpisania przyjdą do nas po wszystkim. W przypadku niesprawdzonych firm specjalizujących się w takich pożyczkach koniecznie musimy zachować bardzo dużą ostrożność, czy przypadkiem taka oferta nie jest po prostu próbą oszustwa. Największym minusem takiej pożyczki jest duże oprocentowanie.

Website URL: http://yahoo.com